Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Spotkanie informacyjne dla partnerów KSOW

10.01.2018

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące naboru wniosków do ogłoszonego w dniu 4 stycznia 2018 r. przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi konkursu dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2018 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018–2019. Tematem spotkania będą obowiązujące procedury i zasady konkursu, wynikające z dokumentacji konkursowej. Przekażemy Państwu również nasze refleksje i doświadczenia z poprzedniego naboru wniosków i uwagi dotyczące rozliczania projektów.
Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, tj. 16 stycznia 2018 r. o godzinie 13.00 w sali 215 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Plac Teatralny 2.

Osoby zainteresowane oraz te, które będą  chciały sporządzić wniosek, prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu w terminie do dnia 15 stycznia br. (poniedziałek), na adres mailowy: ksow@kujawsko-pomorskie.pl

Prosimy o zapoznanie się z budżetem Planu Operacyjnego KSOW na lata 2018-2019, przeznaczonym na realizację projektów partnerów KSOW w 2018 r. dostępnym tutaj.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009