Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

"Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”

14.09.2018

Pierwsza edycja konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”, którego pomysłodawcą jest Polska Organizacja Turystyczna, dobiegła końca. Spośród 115 zgłoszeń konkursowych Kapituła wybrała 12 laureatów. Ich doświadczenia i umiejętności, zaprezentowane m.in. na stronie nawsinajlepiej.polska.travel (zakładka „Dobre praktyki”), są inspiracją dla kolejnych przedsięwzięć w turystyce wiejskiej. Poszerzają także wiedzę o budowaniu tego typu oferty. W zakładce „Poznaj laureatów” można się zapoznać z różnorodnymi formami produktów turystycznych opartych na zasobach polskiej wsi. Są to liderzy współczenej turystyki wiejskiej. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach konkursu ta grupa będzie się powiększać o podmioty z równie atrakcyjną ofertą.


Na uwagę zasługuje fakt, iż konkurs jest elementem operacji pn. „Identyfikacja, upowszechnianie i promocja dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich”, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Zachęcam do włączania się w informowanie o rezultatach konkursu „Na wsi najlepiej” i dzielenia się cenną wiedzą. To zwiększy szansę na sukces podmiotów z Państwa regionu. Zwracam się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie na Państwa głównej stronie jednego z załączonych w pliku zip banerów i podlinkowanie go do strony: https://nawsinajlepiej.polska.travel/zwyciezcy. Dzięki temu zainteresowani rozwojem agroturystyki i innego rodzaju oferty turystycznej na wsi łatwiej dotrą do wartościowych informacji.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009