Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Promocja regionu Kujaw i Pomorza na targach ogólnopolskich

05.11.2018

Promocja regionu Kujaw i Pomorza oraz producentów wysokiej jakości żywności tradycyjnej i regionalnej, zrzeszonych w Klastrze Spółdzielczym, Spiżarni Kujawsko-Pomorskiej na targach ogólnopolskich.

14 października w Łodzi zakończyły się Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food. Była to ostatnia impreza targowa, na której Spiżarnia Kujawsko-Pomorska promowała region Kujaw i Pomorza, prezentując wysokiej jakości żywność tradycyjną i regionalną. Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Operacja obejmowała również udział beneficjenta w targach Food Show Katowice w dniach   10-13 marca 2018 r. oraz VI Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów Expo XXI Warszawa Polska, w terminie 9-12 kwietnia 2018 r. Producenci wysokiej jakości żywności zrzeszeni w Klastrze Spółdzielczym Spiżarni Kujawsko-Pomorskiej mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty, nawiązania kontaktów handlowych, wymiany doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy podczas seminariów, konferencji i paneli dyskusyjnych.  

Targi, w których brała udział Spiżarnia Kujawsko-Pomorska, należą do jednych z najważniejszych targów w Polsce, poświęconych sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Oferują możliwość spotkania polskiego sektora rolno-spożywczego z międzynarodowymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie

Liczba odwiedzających, w zależności od targów, sięgała między 4 a 12 tysięcy.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009