Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

PROJEKT PARTNERA - Organizacja dwudniowego seminarium "Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność w województwie kujawsko-pomorskim - pierwsze doświadczenia"

22.05.2018

Przedstawiciele LGD wezmą udział w dwudniowym seminarium poświęconym pierwszym doświadczeniom związanym z wdrażaniem Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność. 
Przedsięwzięcie zaplanowane do realizacji przez Stowarzyszenie LGD Pojezierze Brodnickie jest okazją do wymiany  doświadczeń z funkcjonowania mechanizmu RLKS, tj. z wdrażania przez lokalne grupy działania wielofunduszowych strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Seminarium zaplanowane jest na 13-14 września 2018 r.

Podczas spotkania prelegenci zaprezentują przykłady wdrażania RLKS, jego efekty, sukcesy, ale również  trudności, które pojawiły się podczas wdrażania wielofunduszowego RLKS i założenia na przyszłość. O RLKS będą mówić nie tylko lokalne grupy działania, ale również przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Ministerstwa Rolnictwa.

W części spotkania poświęconej dobrym praktykom, zaprezentują się beneficjenci i grantobiorcy realizujący operacje ze środków, będących w dyspozycji kujawsko-pomorskich LGD.

W ramach seminarium zaplanowano również wizytę studyjną uczestników, podczas której prezentowane będą przykłady dobrych praktyk.  


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009