Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nabór wniosków zakończony

13.02.2018

Informujemy, iż w dniu 6 lutego br. zakończył się nabór wniosków w ramach konkursu 2/2018 dla partnerów KSOW na wybór operacji, które będą realizowane w 2018 roku w ramach planu operacyjnego na lata 2018-2019. Do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego wpłynęło 15 wniosków, na kwotę prawie 410 tys. zł.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, wnioski przejdą w pierwszym etapie ocenę formalną, a po stwierdzeniu zgodności z warunkami naboru, zostaną przekazane do oceny merytorycznej przez Zespół Oceniający powołany uchwałą nr 4/76/18 Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 25 stycznia 2018 r.

Przewiduje się, że ocenę wniosków i ustalenie listy rankingowej projektów nastąpi najpóźniej w drugiej połowie kwietnia 2017 r.

Lista złożonych wniosków, w poszczególnych działaniach KSOW tutaj

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009