Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

WIEŚ NA WEEKEND ‘2018 – Samociążek

21.06.2018

Jednostka Regionalna KSOW wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Koronowie zapraszają 23 czerwca do Samociążka na obchody „Nocy Świętojańskiej”. Na plaży od godziny 16.00 na lokalnych mieszkańców i turystów czekać będą liczne atrakcje: warsztaty plecenia wianków, szukanie kwiatu paproci, wczesnośredniowieczne gry i zabawy, rekonstrukcje rytuałów Nocy Kupalnej, występ zespołu i solistów z Zespołu Szkół we Wtelnie oraz występy zespołów muzycznych.

Istotnym elementem imprezy będzie również promocja przedsięwzięć finansowanych z PROW 2014-2020, zlokalizowanych na terenie gminy Koronowo.

Głównym partnerem projektu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, który otrzymał dofinansowanie w konkursie „Wieś na weekend ‘2018”. W organizację imprezy włączyły się również: Sołectwo Samociążek, Gmina Koronowo, Piotr Mitera, Fundacja Artystyczno-Eventową „Fantazmat”, Biblioteka Miejska w Koronowie.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009