Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wsparcie lokalnych produktów rolnych – wizyta studyjna do Belgii

09.08.2019

Przedstawiamy Państwu Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie „Europa Kujaw i  Pomorza”, które działa od 6 lat i jest formą partnerstwa jednostek samorządu terytorialnego regionu. Stowarzyszenie prowadzi Biuro Informacyjne w Brukseli oraz w Toruniu. Dzięki przyjętej formule szerokiej współpracy udało się mu zorganizować wiele przedsięwzięć, w tym  zagraniczne szkolenia, staże czy wizyty studyjne o różnorakiej tematyce. Ponad 500 osób uczestniczyło w wydarzeniach w Grazu, Eindhoven, Brukseli, Antwerpii, Gandawie, Veenendaal i Barneveld. Blisko 1800 osób wzięło udział w krajowych wizytach studyjnych i szkoleniach, kolejne 40 odbyło staże w Parlamencie Europejskim oraz  Biurze Regionalnym Województwa Kujawsko Pomorskiego w Toruniu.

Kolejne, wrześniowe przedsięwzięcie poświęcone jest dobrym praktykom
w rolnictwie: uczestnicy wizyty studyjnej do Belgii odwiedzać  będą trzy wybrane gospodarstwa rolne specjalizujące się w  ekologicznej hodowli i uprawach bio, nowoczesnej biotechnologii oraz pozyskiwaniu bioenergii. Więcej o szczegółach wizyty na stronie: www.ekip.kujawsko-pomorskie.pl Wizyta organizowana jest dla członków Stowarzyszenia.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009